Kurumsal

Gastro,isteğe uyarlanmış,yenilikçi ve etkin ürünleri ile projelerinize uygun çözümler üreten,sektöründe lider bir ekipman üreticisidir.

GASTRO MUTFAK HAKKINDA

ENDÜSTRİYEL MUTFAK VE MUTFAK EKİPMANLARI

Gastro, isteğe uyarlanmış, yenilikçi ve etkin ürünleri ile projelerinize uygun çözümler üreten, sektöründe lider bir ekipman üreticisidir.

Yiyecek ve içecek sektöründe hizmet vermek amacıyla Muğla ili Bodrum ilçesinde kurulan Gastro Mutfak®, 2000 yılından günümüze endüstriyel mutfak sektöründe proje, imalat, servis,montaj, bakım ve satış sonrası servis departmanlarıyla kusursuz hizmet vermektedir. Yurt içinde birçok noktaya satış, yurt dışında çeşitli ülkelere ihracat yapmaktadır.

Birçok otel, hava limanı, üniversite, hastane, laboratuvar, alışveriş merkezi, askeri tesis, restoran, bar vb. tesislerinin projeleri GastroMutfak® tarafından gerçekleştirilerek referans listesinde yerini almıştır. Gastro Mutfak®, satış showroom`larının dışında yenilenen son teknolojik cihazların kullanıldığı 1100m2 kapalı alanda uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uygun, birinci sınıf paslanmaz çelik kullanarak üretim yapmaktadır.

Fabrikasında ar-ge/inovasyon ve proje departmanlarının yanında oluşturmuş olduğu demo mutfağı sayesinde, siz değerli müşterilerine her zaman ürünlerini deneme, görme şansı sunmaktadır.2009 yılında ar-ge çalışmalarına başlayarak 2012 yılında Türkiye ve Dünya pazarına çıkartmış olduğu “Davlumbazsız Pişirme Sitemi” ile 31-03-2012 yılında TUSİD (Türkiye Uluslararası İş Adamları Derneği) tarafında sektörün özel ödüllerinden Çevre Özel Ödülünü kazanmıştır.

2012 yılında Borascotech markasını Türkiye pazarında ve uluslararası pazarda tanıtmayı hedefleyen Gastro Mutfak 2013 yılında sektörün en büyük fuarı kabul edilen “38.International exhibition of the hospitality industry” Borasctech ile Milano’da tüm dikkatleri üzerine çekti.

Üretim bandında CNC teknolojisi kullanarak, ürünlerinde sıfır hatayı hedeflemektedir. Zamanında teslim ve başarılı montaj operasyonu ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bünyesinde birçok Avrupa markalarını barındıran Gastro Mutfak yurt içi ve yurt dışı projelendirme, mutfak danışmanlığı, mekanik, havalandırma, soğuk oda, hizmetleri vermektedir.

Gastro mutfak şirketi ISO 9001,ISO 22000 ve CE kalite sertifikalarına sahip Türkiye sektöründe lider bir kuruluş olma amacını ilke edinmiş bir aile firmasıdır.

Proje Ve Danışmanlık Hizmetleri

Büyük bir yatırıma başlarken, planlama, seçim, yerleşim, uygulama... bu tip bir çok şey karmaşık gelebilir. Gastro Mutfak®, bu karmaşa içinden sizlere özel mutfak danışmanlık hizmeti vermektedir.

Uygulamayı düşündüğünüz konsepte uygun bir yerleşim planlar, çizer, ürün tercihlerini yapar, mekanik ve tesisat projelerini hazırlar ve bir proje dosyası halinde sizlere teslim eder.

Design M2m (Made To Measure) Terzi İşi

Gastro Mutfak®, işletmelere yiyecek içecek sunum ve hazırlık konularında, bölümünde uzman mühendis ve mimarlarımızın, yenilikçi, dayanıklı, ürünlerle uygulanmış olduğu projelendirme ve tasarım ile sizlere en iyi çözumleri en iyi fiyatlarla sunarak, dünyanın önde gelen markaları ile siz değerli müşterilerimizi buluşturan üretici bir firmadır.

Montaj Ve Satış Sonrası Hizmetler

Ürünlerimiz mevcut mahale getirildikten sonraki safhada yetkili servis elemanımız son derece titizlikle ürünlerin kontrolünü yaparak montaj işlemini tamamlar ve ürün kullanımı hakkında gerekli bilgiyi aktarıp teslimi gerçekleştirir.Ayrıca satış sonrasındaki diğer hizmetlerimiz;garanti, sigorta, ürün güncellemeleri ve bakım/onarım hizmetleri ve markaların tüketicilere sundukları çağrı merkezleri, kargo bilgileri ve farklı kanallardan iletişim kolaylıkları gibi seçenekler yer alır.